MHP Meram’ın çalışmaları Ankara’ya taşındı

MHP Meram’ın çalışmaları Ankara’ya taşındı
MHP Meram İlçe Başkanı Mahmut Yaman, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalarla ilgili raporlar sundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meram İlçe Başkanı Mahmut Yaman, Ankara temasları çerçevesinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) ziyaret etti. İlk olarak MHP Genel Başkanı Bahçeli ile görüşen Başkan Yaman, MHP Meram İlçe Başkanlığı olarak göreve geldikleri günden buyana yürüttükleri çalışmalarla ilgili hazırlanan raporla birlikte seçim sürecindeki çalışmalar ve Meram’ın seçim sonuçlarıyla ilgili sunum yaptı.

mhp-meram-ankara-cikarmasi-1.jpg

TBMM ZİYARETİ

TBMM’yi de ziyaret eden Başkan Yaman, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ve MHP Konya Milletvekili Konur Alp Koçak’la biraraya gelerek, 28 Yasama Dönemi’nin hayırlar getirmesini diledi. MHP Meram İlçe Başkanlığı olarak yürütülen faaliyetlerin istişare edildiği ziyaretlerde, yeni döneme ilişkin yapılacak çalışmalar da ele alındı.

mhp-meram-ankara-cikarmasi-2.jpg

ÇALIŞMALARIMIZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK

Ankara temaslarıyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Yaman, göreve geldikleri günden buyana önemli çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Bu çalışmaları belli periyotlarla rapor haline getirdiklerini dile getiren Başkan Yaman, “Bu raporlar, önümüzdeki dönemlerde yapacağımız çalışmalarımıza adeta ışık tutuyor. Raporlarımız sayesinde eksiklerimizi, hatalarımızı daha iyi görme şansımız oluyor. Böylece çalışmalarımızı daha planlı hale getiriyoruz. Bu da gücümüze güç katıyor. Partimizi ve davamızı en iyi şekilde temsil etmeye gayret edeceğiz” dedi. Seçim sürecinde de MHP Meram olarak stratejik bir çalışma yürüttüklerinin altın çizen Başkan Yaman, şunları kaydetti, “Siyasette çalışmanın sonu yoktur. Hele ki MHP gibi köklü ve inanmışlığın zirve yaptığı, davanın ön plana çıktığı bir partide hedeflerin, ülkülerin ucu bucağı yoktur. Her ne kadar seçim sürecinde önemli çalışmalar yürütmüşsek de, biz her zaman daha iyisini nasıl yapabiliriz diye düşünmek bunun için de daha fazla çalışmak zorundayız. Yaptığımız çalışmalar seçim sonuçlarına güzel yansımıştır. Özellikle taşra mahallerinde önemli oranlarda oy artışları sağladık. İnşallah bundan sonraki süreçte de, bize emanet edilen bayrağı teslim edene kadar, daha yukarı taşıma gayreti ve azmiyle yolumuza devam edeceğiz.”

mhp-meram-ankara-cikarmasi-3.jpg

mhp-meram-ankara-cikarmasi-5.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.