Selçuklu Belediyesi 6 Sosyal Tesisini Filyasyon Ekiplerine Tahsis Etti

Selçuklu Belediyesi 6 Sosyal Tesisini Filyasyon Ekiplerine Tahsis Etti

Selçuklu Belediyesi pandemi döneminde mücadeleleriyle takdir kazanan filyasyon ekiplerine 6 sosyal tesisini tahsis etti.

Selçuklu Belediyesi pandemi döneminde sağlık çalışanlarının işlerini kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Pandemi döneminde gösterdikleri örnek çalışmalarla takdir kazanan filyasyon ekiplerine 6 sosyal tesis tahsis edildi. Çalışma aralarında daha önce kafe ve park alanı gibi yerlerde vakit geçiren filyasyon ekipleri şimdi ise Selçuklu Belediyesinin tahsis ettiği sosyal tesislerde zaman geçiriyor.  Filyasyon ekiplerine dinlenme aralarında çay ikramının yapıldığı tesisler saat 09.00 ile 23-00 arasında hizmet veriyor. Selçuklu Belediyesi ayrıca Ali Okudan Sanayi Sosyal Tesislerinde filyasyon ekiplerine haftanın her günü yemek ikramında bulunuyor.

aw158070-02.jpg

Salgınla mücadele konusunda belediye olarak imkanlarını seferber ettiklerini söyleyen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı  “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini artıran Covid-19’la mücadelede bütün kurumlarımız üzerine düşen görevini yapıyor. Bizler de Selçuklu Belediyesi olarak filyasyon ekiplerine hem moral olması hem de yorgunluklarını atmaları için sosyal tesislerimizi tahsis ettik. Gün içinde  yoğun bir tempo ile çalışan filyasyon ekiplerimizin konforlu şekilde dinlenebilecekleri bir ortam oluşturmuş olduk. Pandemiyle mücadelede büyük takdir kazanan sağlık çalışanlarımıza ve filyasyon ekiplerine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

“SELÇUKLU BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Filyasyon ekibinde görevli Doktor Ömer Acat ise “Saha rotasyonu, saha eğitimi için iki aylık görevlendirmeyle geldim. Yaklaşık 2 aydır da filyasyon yapıyoruz. Selçuklu Belediyemize teşekkür ediyoruz. Bize 6 tane sosyal tesis sağladı. Önceden vakalara gittikten sonra ara zamanlarda park ve  kafeler  gibi mümkün olan boş yerlerde  diğer vakamızı bekliyorduk. Çünkü yaptığımız vakalar sabahtan akşama kadar sürmüyor.  Bir vaka yapıyoruz diğer vakayı beklerken oturacağımız, yemek yiyeceğimiz yerler gerekiyordu, belediyemiz sağ olsun bize böyle tesislerini açtı. Bu açıdan tekrar teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.