1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Şişecam Düzcam, "Camdan Yansımalar Konferansı"nın dördüncüsünü düzenliyor
Şişecam Düzcam, "Camdan Yansımalar Konferansı"nın dördüncüsünü düzenliyor

Şişecam Düzcam, "Camdan Yansımalar Konferansı"nın dördüncüsünü düzenliyor

İSTANBUL (AA) - Şişecam Düzcam'ın, mimaride cam kullanımıyla ilgili son gelişme ve trendleri paylaştığı "Camdan Yansımalar" adlı konferans dizisinin...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Şişecam Düzcam'ın, mimaride cam kullanımıyla ilgili son gelişme ve trendleri paylaştığı "Camdan Yansımalar" adlı konferans dizisinin dördüncüsü, 17 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek.

Şişecam Düzcam açıklamasına göre, "Camdan Yansımalar 04 - Mimaride Sınırları Zorlamak" adlı konferansta, ulusal ve uluslararası alanda önemli projelere imza atan ünlü mimar ve mühendisler, camın mimaride inovatif kullanımını katılımcılara aktaracak.

İlki 2013 yılında düzenlenen ve sektör profesyonelleri tarafından büyük ilgi gören "Camdan Yansımalar Konferansı"nın dördüncüsü, 17 Mayıs 2016 Salı günü Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Avrupa’nın 2’nci, dünyanın ise 5’inci büyük düzcam üreticisi olan Şişecam Düzcam’ın, ünlü mimar ve tasarımcıları sektör temsilcileriyle bir araya getireceği konferans, saat 14.00’te başlayacak. Açılış konuşması Şişecam Düzcam Pazarlama Grup Müdürü Ebru Şapoğlu tarafından yapılacak konferansa, cephe danışmanı Graham Dodd, mimar Durmuş Dilekçi, mimar Alexis Şanal ve yüksek mimar Murat Aksu konuşmacı olarak katılacak.

Ayrıca konferansta, Şişecam Düzcam’ın yüksek ışık geçirgenliği ve düşük yansıtma özelliğine sahip, yazın güneş ısısı girişini kontrol ederek soğutma giderlerini, kışın da ısıyı içeride tutarak ısıtma giderlerini azaltan ve emniyet ihtiyacını karşılayan yeni ürünü "Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 71/43" ürününün lansmanı gerçekleşecek.

Etkinlik ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi, "www.yemetkinlik.com/camdanyansimalar04" adresinden alınabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT