Türk İmar Sen Konya’da Hamdi Altunbaş güven tazeledi

Türk İmar Sen Konya’da Hamdi Altunbaş güven tazeledi

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Türk İmar-Sen Konya Şube Başkanlığının 7. Olağan Genel Kurul toplantısı Konya Makine Mühendisleri Odası Çok amaçlı toplantı salonunda çok sayıda delegenin katılımıyla gerçekleşti

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Türk İmar-Sen Konya Şube Başkanlığının 7. Olağan Genel Kurul toplantısı Konya Makine Mühendisleri Odası Çok amaçlı toplantı salonunda çok sayıda delegenin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra genel kurulu yönetecek olan divan kurulu belirlendi. Genel Kurulda ilk sözü alan Türk İmar-Sen Konya Şube Başkanı Hamdi Altunbaş, bugüne kadar yaptıkları çalışmalar ve etkinlikler hakkında genel kurula bilgi verirken, hedefleri ise şöyle açıkladı. “Her zaman olduğu gibi ilk hedefimiz üyelerimizin haklarını ve hukuklarını her alan ve sahada almak için mücadelemizi kaldığımız yerden itibaren sürdüreceğiz. Daha sonra ise bugüne kadar kamu çalışanlarına dik duruşunu gösteren sendikamıza üye toplama çalışmalarını sürdürerek yetkiyi tekrar almak istiyoruz. Kamu çalışanlarının haklarını almak için, Birlik beraberlik ve dayanışma zamanıdır. Türk İmar Sen olarak her kesim üstüne görevi yaptığı takdirde. Tekrar yetkiyi alarak, kamu çalışanları kazanmaya başlayacaktır” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından yönetim ve denetim kurulu raporları okundu ve ibrası gerçekleştirildi. Daha sonra seçime geçildi. Tek listenin katımıyla gerçekleştirilen seçimde mevcut Başkan Hamdi Altunbaş, katılımcı delegelerin tüm oyunun alarak yeniden başkanlığa seçilirken, güven tazeledi. Türk İmar-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel Kurul sonrası Hamdi Altunbaş yeniden başkanlığa seçilirken, yönetim kurulunda şu isimler yer aldı. Fuat Sunay Şirin, Murat Kestek, Abdullah Taş, Ayhan Emeksiz, İsmail Göktepe ve Hüseyin Koçak. Türk İmar-Sen Konya Şubesi 7. Olağan Genel kurulunda vefat eden sendikacılar ve tüm vatandaşlar için Hoca Erol Uğraşkan, ilk önce Kuran-ı Kerim okudu ve ardından dua etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.