Yağmur’da hareket,  enerji ve sağlık var

Yağmur’da hareket, enerji ve sağlık var

Seydişehir’de Yağmur Gençlik Spor Kulübü yeni öğrencilere ve katılımcılara kapılarını açmaya başladı.

Seydişehir’de Yağmur Gençlik Spor Kulübü yeni öğrencilere ve katılımcılara kapılarını açmaya başladı. Ücretsiz birçok eğitim programı sunduklarını ileten Kulüp Antrenörü Yıldırım Arıkan, amatör ve profesyonel antrenman tercihlerine göre sporculara yaz kış demeden destek olmaya çalıştıklarını dile getirdi. Taekwondo ve Bisiklet branşlarında lisanslı sporcuları ulusal ve uluslararası yarışmalara hazırladıklarını, bunun yanı sıra trekking, trail koşu, bisiklet turları ve çeşitli rekreasyon programlarını icra ettiklerini dile getirdi.

yagmurda-4.jpg

Yağmur Spor, 7 den 70 e herkes için bir spor sloganıyla herkesi spora davet ediyor. Antrenör Arıkan 5-7 yaş gruplar için jimnastik ve Taekwondo altyapı çalışmalarının yapıldığını, zaman zaman 3-4 yaşında uyum amaçlı başlayan çocuklarında katılımcı olduklarını ifade etti. Yıldırım Arıkan, “Sporun bir yaşı yoktur. Anne karnında başlar, ölünceye kadar devam eder. Fakat her bireyin antrenman planı ayrıdır, karıştırmamak gerekir. Bunun için uzman bir eğitimciden destek alınmalıdır. Bizim kapımız herkese açık, hiç tanımadığımız 10 yaşında çocukta gelir, 60-70 yaşında teyzemizde gelir danışır. Elimizden geldiğince tavsiyelerde bulunur, istikrarlı davranırlarsa kendilerine antrenman planları verir hiçbir bedel almadan destek olmaya çalışırız.”

yagmurda-3.jpg

Birçok program ücretsiz

Katılımcılar Taekwondo, Bisiklet, Jimnastik gibi onlarca programa ücretsiz katıldığı gibi bireysel ve takım çalışmalarında profesyonel destekte alabiliyor. Kayıtların açıldığı şu günlerde ücretsiz programlara katılabilmek için acele edilmesinde fayda var.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.