Ak Parti 19 Yaşında! Başkan Çardakoğlu’ndan 19. Yaş Mesajı!

Ak Parti 19 Yaşında! Başkan Çardakoğlu’ndan 19. Yaş Mesajı!

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti’nin kuruluşunun 19. Yıl dönümü dolayısıyla açıklama yaptı.

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti’nin kuruluşunun 19. Yıl dönümü dolayısıyla açıklama yaptı.  Başkan Çardakoğlu yaptığı açıklamada “AK Parti ile Türkiye’miz büyüyen güç oldu” dedi.

2001 yılında Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) kuruluşunun 19. Yıl dönümümü kutluyor. 14 Ağustosta Türk Siyasi Tarihine giriş yapan AK Parti’nin Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, 19. Yıldönümü ile ilgili yaptığı açıklamada önemli mesajlar verdi.

“TÜRKİYE, AK PARTİ İLE YENİ BİR VİZYON KAZANDI”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti ile Türkiye’nin yeni bir vizyon kazandığını belirten AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, “Partimizin 19. Yaşını kutluyorum. Gururla ve aşkla içerisinde yer aldığım bu davaya gönül verenlerle birlikte nice 19. Yıllara diyorum. Katıldığımız ilk seçimden bugüne kadar Akşehir’de de birinci parti olan AK Parti, siyasete, sağlığa, eğitime, tarıma, spora, sosyal ve kültürel yaşama reformlar getirerek ülkemizi lider ülke konumuna getirmiştir. Tüm engellere rağmen iktidarda kalan ve ülkemizi ileriye taşıyan AK Parti ve Partimizin kurucusu Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı saygıyla ve şükranla selamlıyorum. Ayrıca Ülkemizin iç ve dış engellerine karşı dik durarak bizlere destek veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye ve Cumhur ittifakına destek veren tüm mensuplara teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti’nin dava insanlarıyla 19 yıldır dimdik ayakta durduğuna dikkat çeken Başkan Çardakoğlu, “AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatımızda kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen Başkanlarımızı, yönetimlerimizi, kadın ve gençlik kolları başkanları ve yönetimlerini, mahalle başkanlarımızı ak davaya gönül veren herkesi selamlıyorum. Ayrıca önceki dönem ilçe başkanlarımızdan olan ve aramızdan ayrılan Başkanımız Ekrem Çavdar abimizi, partimize ve davamıza gönül veren fakat bugün aramızda olmayan abilerimizi kardeşlerimizi rahmetle anıyorum” dedi

“AKŞEHİR, AK PARTİ İLE BÜYÜMEKTEDİR”

Akşehir’in AK Parti iktidarı ile büyümeye devam ettiğini ifade eden Başkan Çardakoğlu, “Akşehir’de birinci parti olarak milletine hizmet eden Ak Parti, eğitimden sağlığa, spordan kültüre kadar birçok alanda yatırımları Akşehir’e kazandırmaya devam etmektedir. Akşehir’imiz bölge ilçe olma konumunu aldığı yatırımlarla elde etmiş ve gelişmeye devam etmiştir. Tarihi dokusu ve kültürü ile Türkiye’mizin gelişen ilçelerinden olan Akşehir’imiz yatırımlara birçok il ve ilçeden önce sahip olmaktadır. Bu başarıyı bugünlere sabır, sadakat, inanç ve azim getirmiştir. AK Parti, Akşehir irfanıyla güç kazanmış̧, yarınlara umut olmuştur. Bu süreçte en büyük destekçimiz; gönülden bağlı olduğumuz milletimiz ve bir aile birlikteliğinde olduğu gibi aynı hedef doğrultusunda çalıştığımız teşkilatımız oldu. Ben bu vesile ile Yönetim Kurulumuza, Meclis Üyelerimize, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Yönetimlerine, Mahalle Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti’mizin Milletimize hizmet yolunda;  hayırla, azimle ve başarıyla yürümesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı. 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.