1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Fiat’tan süper kampanya
Fiat’tan süper kampanya

Fiat’tan süper kampanya

FIAT, ekim ayı kampanyası ile göz dolduruyor. Fiat Egea almak isteyen vatandaşlara önemli avantajlar sunan Fiat, takaslı satışlarda 1.000 TL’ye kadar kasko hediye ediyor

A+A-

BİN TL KASKO HEDİYE

Türkiye’nin seçkin otomobil markalarından olan Fiat, ekim ayı kampanyaları ile oldukça dikkat çekiyor. Ekim ayına özel kampanya ile müşteriler yeni Fiat Egea’yı, uygun fiyatlarla, 25 bin TL’de 20 aya kadar sıfır faiz kampanyası ile müşterilerinin ilgisini çekiyor. Konuyla ilgili bilgiler veren Koyuncu Fiat Bayisi Oto Satış Şefi Murat İçil, ekim ayı kampanyasının geçen aya göre daha avantajlı olduğunu söyledi. Kampanyanın 5 Ekim’de başladığını ve 31 Ekim’de sonlanacağını hatırlatan İçil, “Geçen ay 20 bin TL 20 ay sıfır faiz kampanyası yapmıştık, bu ay 25 bin TL 20 aya faizsiz bölüyoruz. Ayrıca; 30 bin TL’de 15 aya kadar bölüyoruz ekstra olarak” dedi. İçil, Egea almak isteyen müşterilerin kendi araçlarını takasa getirdiği zaman da bin TL’ye kadar kasko hediye kampanyası olduğunu söyledi.

MÜŞTERİLERİN İLGİSİ YOĞUN

Ekim ayında müşterilerin ilgisinin yoğun olduğu belirten İçil, geçen aya göre ekim ayında şu ana kadar neredeyse satışların iki kat arttığını söyledi. Bunda yılsonu kampanyalarının etkisinin olduğuna dikkat çeken İçil, “Bu ay taksi kampanyası da devreye girdi. Cuma günü itibari ile uygulama tebliği yayımlandı. Taksiciler de araç almaya başladılar” dedi. Ekim ayı kampanyalarından yararlanarak Fiat Egea almak isteyen müşterileri Koyuncu Fiat’a beklediklerini söyleyen İçil, şöyle konuştu, “Yoğun ilgiden dolayı müşterilerimizin ay sonuna kalmamasını tavsiye ediyoruz. Çünkü stoklarımız yavaşlamaya başladı. Ay sonuna gelmeden müşterilerimiz siparişlerini verirlerse araçsız kalmazlar. Çünkü bu ay binek araç satışları neredeyse ticari ile eşit gidiyor.” (Haber Merkezi)

 

HABERE YORUM KAT