1. YAZARLAR

  2. İlker Kırnaz

  3. Emniyet Kemerlerinizi Bağlayın, Başlıyoruz...
İlker Kırnaz

İlker Kırnaz

Yazarın Tüm Yazıları >

Emniyet Kemerlerinizi Bağlayın, Başlıyoruz...

A+A-

Türkiye olarak olağanüstü bir Temmuz ayı geçirdik ve sanırım her şey yavaş yavaş normale dönmeye başlıyor. Allah'ım bizlere böyle sıkıntıları bir daha yaşatmasın. Tüm bu hain ve şerefsizler karşısında yüce Türk Milletini muvaffak etsin. Herşeyin hayırlısı olsun inşallah.

 

Muhteşem bir sezon geçiren Konyaspor'umuz, UEFA Avrupa Ligi'nde de oynayacağı sezon öncesinde birkaç takviye dışında çok fazla bir değişikliğe gitmedi. Geçen seneden bence tek kayıp olan Holmen'in yerine bir oyuncu daha alacak olan Konyaspor, hücum hattını Hora ve Miloseviç ile güçlendirdi. Bunun dışında rotasyonu arttırmak amacıyla genç stoper Can Aktav ve 3. kaleci olarak Abdülaziz Demircan transferleri yapıldı. Eğer oyunun iki yönünü de oynayabilen bir ortasaha daha alınabilirse geçen seneden çok daha etkili bir Konyaspor izleyeceğimizi söyleyebilirim. Taraftarımızın içi rahat olsun ve kısıtlı bilgilerle yapılan yorumları dikkate almasınlar. Kulübün geçen sene kazandığı iddia edilen 70 milyon TL tutarındaki nakitin nereye gittiği ile alakalı yorumlar ve paylaşımlar yapılıyor, ama bu bilgi bile eksik ve hatalı. O nedenle ehil insanların yaptıkları yorumlar dışındaki yorumlara itibar edilmemesi gerekiyor. Tıpkı Aykut Kocaman olayında olduğu gibi; ulusal medyanın ısrarla İstanbul'a getirmek istediği Aykut Kocaman'ın üzerinden yazılan senaryolar film haline gelmeden yine yırtılıp atıldı. Spor kamuoyuna bir kez daha duruş ve adamlık dersi veren Aykut Kocaman, bu duruşu ile ulusal medyayı yine ters köşe yapmış oldu.

 

Yeni sezon bu hafta sonu başlıyor. Geçen sene yakalanan müthiş Sinerji artık bizleri  çok daha enerjik yapmalı ve bu enerjimizi Konyaspor'u nasıl daha iyi hale getirebiliriz noktasında harcamalıyız. Geçen sene yapılan hatalardan ders alınmalı ve bu istikrarlı tablonun bozulmaması için ne gerekiyorsa yapılmalı. Öncelikle Konyaspor'umuz olmak üzere tüm takımlara hayırlı ve uğurlu olması dileklerimle...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

1 Yorum