1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Meram’ın nabzı yükseldi
Meram’ın nabzı yükseldi

Meram’ın nabzı yükseldi

Konya dün sosyal medyada bir grup Meramlı muhtarın, Milletvekili Abdullah Ağralı’yı hedef alan açıklamaları ile güne başlarken, tansiyonun yükselmesi üzerine PUSULA olayın kahramanlarına ve fitilin yakılmasına neden olan konuya ulaştı

A+A-

BİLGİ KİRLİLİĞİ Mİ VAR?

Meram Belediyesi’nin Konevi Projesi’ni hayata geçirmek adına düğmeye basmasının ardından bilgi kirliliğinin de etkisiyle Meramlı Muhtarlar ve Milletvekili Abdullah Ağralı arasında tansiyon yükseldi. Dün bir grup muhtar, sosyal medya üzerinden Milletvekili Abdullah Ağralı’yı sert söylemlerle hedef tahtasına oturturken PUSULA olayın perde arkasını aralayıp, tartışmanın merkezindeki isimlere ulaştı.

ÖZTEKE YAZDI, BELGELEDİ

Pusula Başyazarı ve Genel Yayın Yönetmeni Uğur Özteke, hem öfkeli muhtarlarla, hm Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Ermiş ile hem de hedefteki isim Milletvekili Abdullah Ağralı ile görüştü. Sağlık Bakanlığı’nın konuya ilişkin resmi belgesine de ulaşan Özteke tüm yaşanılanları bugünkü köşe yazısında kalemle aldı. Meram’da neler oluyor, tartışmanın fitilini ateşleyen konu ne? İşte yaşanan gelişmeler. 

Uğur Özteke'nin yazısı için tıklayınız

 

 

 

HABERE YORUM KAT