Muhammet Yavaş

Muhammet Yavaş

Konya'nın AK isimleri kendini mecliste belli etti

Konya'nın AK isimleri kendini mecliste belli etti

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan, Konya’da seçim sonrası Yeniden Refah'a geçen belediyede personele mobbing uygulandığı ve haksız işten çıkarmalar olduğunu meclis kürsüsünden söyledi.

Engelli bir vatandaşa yapılan skandal zulmü kamuoyuna duyurdu.

Meclis'te Vekil Baykan "Seçim bölgem Konya'da muhalefet partileri tarafından yönetilmeye başlayan belediyelerde mobbing ve işten çıkarmalarla ilgili çok sayıda şikâyet gelmeye başladı" dedi.

muhammet-yazi.jpg

BİR PARKTA BULUNAN TUVALETİN ÖNÜNE MASA KOYUP ENGELLİ PERSONELE YENİ GÖREV YERİ VERDİLER

Mehmet Baykan, "Konya'da bir belediyemizde çalışan yüzde 54 engelli bir kardeşimize görevi Fen İşleri Başkanlığında olması halde bir parkta olan tuvaletin önüne konulan masaya oturtulması ve yeni görev yeri olarak kendisine bildirilmesi hangi vicdanın eseri, hangi belediyecilik anlayışının tezahürüdür? İlgili personelin engelli olması sebebiyle şimdilik kişi ve belediye ismi belirtmiyorum. Dileyen vekillerimize bilgisi verilecektir" dedi.

Bu durumdan şunu ilan etmek bence yakışır bir söz olacak. Milli Görüş kullanılmaktadır. Milli görüşten bahsedenler Milli Görüş çizgisinden çıkmıştır.

'YÖNETİMİNE GELDİĞİNİZ BELEDİYELERDE İŞİNİZ ENGELLİ PERSONELLE UĞRAŞMAK MIDIR?'

Bu durumdan haberdar olan AK Parti Konya Milletvekili Baykan, bu gibi söz konusu durumları takip edeceklerini ve aynı vazifeyi diğer Milletvekillerinden de beklediğini açıkladı.

Bu gibi hadiselerin olması durumunda doğruyu her daim savunmaktan geri durmayacağını da sözlerine ekledi.

Konya'ya Milletvekilimiz Mehmet Baykan’a da yakışanı budur.

Milli Görüş Belediyeciliği adil düzenden başlar fakat görünen köy de kılavuz istemez.

Burada önemli olan Konya’nın Milletvekillerinin Konya halkına hizmet edip etmediği seçilmiş olanlar millete hizmet götürmeli bu gibi hadiselerin ivedilikli çözüme kavuşması gerekmekte.

Gölgede saklı bir oyun, perde arkası kuklalar,

Güç ve koltuk için dönen entrikalar.

Sözler uçuşur, vaatler yağar,

Ama nadirdir samimiyet, gerçeklik kaybolur afar.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Muhammet Yavaş Arşivi
SON YAZILAR