1. YAZARLAR

  2. Murat Dönmez

  3. Fındık küçük ama...!
Murat Dönmez

Murat Dönmez

Yazarın Tüm Yazıları >

Fındık küçük ama...!

A+A-

Ülkemizde kimi densizler, şerefli TSK Üniforması ardına sığınarak,  darbe yapmayı planlamış, ama Yüce Türk Milletinin birlik ve beraberliği karşısında sukutu hayale uğramıştır. Bu çerçevede insanlarımızın güvendiği bazı subaylarımız ne yazık ki hain çıkmış, kendi insanına namlu doğrultacak kadar haysiyetsiz olduklarını ispat etmiş, Yunanistan'a kaçacak kadar da alçalmışlardır. Bu konuda devletimiz, hükümetimiz, polisimiz, şerefli TSK mensuplarımız, siyasi partilerimiz ve bu darbeye "darbe yapan" halkımızın bir ve birlik içerisinde olması, gelecek günler için ümit kaynağımız olmuştur...
Gelelim asıl konumuza...
Medar-ı iftiharımız olan Atiker Konyaspor'da top koşturan Volkan Fındıklı denilen zat;  bu ülkeyi karanlığa götürmek isteyen hainlerin  teşebbüsünün olduğu gece; okunan Ezan-ı Şeriflerin- Sela'ların ardından paylaşılan ( Burada tekrarlamak istemiyorum) bazı twitleri beğenmesi halk bazında büyük tepki çekti. Hangi ortamda bulunduysak, önce hainler, ardından da Volkan Fındıklı gündeme geldi. Fındıklı'nın, yüzeysel  "üzgünüm" açıklaması ne kadar gerçekçi ve samimi. Bu konuda tereddütlerim var.  Paylaşımın sahte bir hesaptan yapıldığı söyleniyor. Doğrudur, olabilir. Ama sahte de olsa o tür paylaşımın beğenilmesi niyeti açıkça koyduğuna inanıyorum.
Bu konuda Atiker Konyaspor Yönetimine büyük görev düşüyor. Edindiğimiz bilgilere göre bu konu yönetimde kısa cümelerle gündeme gelmiş, Aykut hoca ile yüz yüze konuşulması konusunda bir karara varılmış...
Ey Konyaspor Yönetimi...
Ülkede darbe girişimi olmuş, nice insanlar şehit edilmiş,  
Bu aziz milletin vergileriyle alınan silahların namluları bu yüce millete çevrilmiş.
O gece sabaha kadar okunan Ezan-ı Şerifleri- Sela'ları senin bir futbolcun sözüm ona beğenerek eleştirmiş... 
Neyi bekliyorsunuz?
Yarın, ligler başlayınca bu olay iyice kartopu gibi büyürse bunun altından nasıl kalkacaksınız?
Malum, ligin 2. maçı Beşiktaş ile Konya'da oynanacak. 40 bine yakın taraftar topu ayağına alan bu futbolcuyu ıslıkladığında kameralar karşısına  nasıl çıkacaksınız?
Acele edin, bir an önce bu futbolcunun gönderilmesi yönünde bir karara varın. Bu hem A. Konyaspor hem de bu futbolcu için en güzel karar olacaktır.  Yoksa bu ağır yükün  altından kalkamazsınız.
Fındık küçük; pardon sinek küçük ama mide bulandırıyor...
Demedi demeyin...

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT