NATO (Namert Alçaklar Topluluğu)

Hepimizin bildiği gibi NATO (Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü) savunma amaçlı askeri bir ittifak.

Örgüt üyelerine karşı örgüt üyesi olmayan herhangi bir güçten gelebilecek saldırılara karşı ortak savunma yapmaktır. Yani, birimiz hepimiz, hepimiz birimiz.

Türkiye, Rusya’nın özellikle Doğu Anadolu Bölgemize yönelik küstah talep ve ülkemize dönük tehditlerine karşı ülkemizin güvenliği için bu askeri savunma ittifakına katıldı.

-NATO üyesi ülkeler Türkiye’yi bu ittifaka Türkiye’yi çok sevdikleri, Türkiye’nin güvenliğini sağlamak için mi kabul ettiler?   

Kesinlikle, Türkiye’nin güvenliği için değil; Rusya’nın başını çektiği Varşova Paktına karşı asker sayısı çok olan Türkiye’nin kendi güvenlikleri için önemli olduğu için ittifaka kabul ettiler.

-NATO’ya güvenilebilir mi? 

Asla, bu ittifakın üyelerine güvenilmez ve bunlardan dost olmaz, dost olmaları bile düşünülemez! Niye düşünülemez açıklamaya çalışalım;

Yüce Rabbimiz Maide Süresi 51. Ayette “Yahudi ve Hıristiyanlarla dost edinmeyin”  buyurmaktadır. Bu ayet-i kerimenin NATO ittifakı ile ne alakası var, bu ittifakın kurulmasının sebebi olan Rusya’nın da Hıristiyan olduğunu öne sürebilirsiniz. 

Olabilir; bu inanıp inanmamayla alakalı bir durumdur. NATO ittifakı farklı değerlendirilse bile ben, NATO’nun da aynı kategoride olduğuna inanıyorum. Nitekim SSCB’nin parçalanmasıyla birlikte sona eren soğuk savaş döneminden sonra, NATO’ya yön veren başta ABD tarafından olmak üzere; sanal, kurgulanmış, planlanmış ve uygulanmış bazı eylemler güya İslami Örgütlere mal edilerek Müslümanlar akıl almaz katliamlara maruz kalmış ve kalmaktadır.

-Bunu her gün görmüyor muyuz?

Şuna yüzde bir milyon inanıyorum. NATO gibi dünya savunma gücünün yüzde 75’ne sahip bir güç istesin bir günde Suriye’deki, Irak’taki veya başka bir yerdeki sorunları çözer. Çözmüyorlar, çözmek istemiyorlar! Çünkü, bu çözümsüzlüğün planlayıcısı, uygulayıcısı bunlar!

-Türkiye Cumhuriyeti NATO’nun üyesi değil mi?

Türkiye’nin bütünlüğünü, istikrarını bozmak için çalışan başta PKK ve uzantısı PYD olmak üzere terör örgütlerini niye destekliyorlar?

-YPG/PYD’ye aslında PKK’ya 4000 tır silahı verenler kim, niye veriyorlar?

-ABD, Almanya, Fransa ve diğerleri.

Hani biz dosttuk, müttefiktik! Hepsi hikaye!

Bunların tamamı NATO üyesi ülkeler. Bu ne lahana turşusu bu ne perhiz. Savunma ittifakı yaptığımız ülkeler bırakınız yardımı, tam tersi Türkiye’ye yönelik terörü destekliyorlar.

Çekiş Güç’ün yıllarca PKK’ya destek verdiğini bu ülkede herkes bilir. Almanya’nın, Fransa’nın ve diğerlerinin PKK’ya desteğini görmemek için gör olmak gerekir.

Yüce Allah (cc) her zaman doğru söyler. Rabb’imiz “Yahudi ve Hıristiyanları dost edinmeyiniz” buyuruyor.

Bu NATO dediğimiz örgüt Türkiye hariç; tam bir NAMERT ALÇAKLAR TOPLULUĞU; bunlara asla güvenilmez: bu yargımın gerçeklerinin çok az bir kısmını açıklamaya çalıştım. Bu durumu bilmek için çok şey bilmeye de gerek yok; sadece önyargılarımızdan ve saplantılarımızdan azıcık da olsa sıyrılabilirsek gerçekleri tüm çıplaklığı ile görebiliriz.

Geçen günlerde meydana gelen NATO toplantısındaki olaylara çok kızmaya da gerek yok. Yapılanların hepsi bilinçli olup her yapılanın arkasında hep kötü niyet vardır.

Öyleyse NATO üyeliğinden ayrılalım diyebilirsiniz; diyoruz da. Zaten içinde de değiliz. İçinde olsaydık 4000 TIR silahın PKK/PYD/YPG’ye gitmesini önleyebilirdik.

Çok söze gerek yok; sadece şunu söylemek istiyorum; gelin, kendinizi nasıl tanımlarsanız tanımlayın bu düşmanlara karşı birlik içinde olalım, birlikte mücadele edelim. İnanın birlik içerisinde olabilirsek bunlar zarar veremez; bunlar korkaktır, alçaktır; ancak bomba yağdırırlar, savaşamazlar.

             

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.